Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Pühapäeval, 2. mail toimus Los Angelese Eesti Majas traditsiooniline emadepäevale pühendatud kevadkontsert, mis ühtlasi tähistas ka Eesti Täienduskooli õppeaasta lõppu.
Kõik kontserdile tulnud emad ja vanaemad said rinda laste poolt valmistatud värvikirevad paberlilled. Kui kõik külalised olid saalis istet võtnud, võis sellekevadine üritus alata.
Kontserdi juhatas sisse Eesti Kooli juhataja kohuseid täitev Milvi Laan. Seekordne kontsert oli esimene ilma kauaaegse kooli juhataja ja kevadkontserdi traditsiooni alustaja Tädi Karinita. Karin Nukk ei olnud lihtsalt koolijuhataja, vaid ka sõbraks-vanaemaks kõigile praegustele ning endistele Eesti Täiendukooli õpilastele ning nende vanematele.

Nagu  Los Angelese Eesti Kiriku koguduse õptaja Jüri Pallo avasõnale järnenud südamlikus kõnes märkis, jättis Karin endast selgepiirilise ning kindla raja, mis juhib meid kindlalt õiges suunas.
Seejärel oli lava avatud meie usinatele koolilastele. Kontsert algas solistide etteastetega. Esimesena astus lavale Aivar Kaskla tromboonisoologa. Talle järgnesid Emil Veideman imearmsa luuletusega “Sala-mahti” ning Helena Laan meisterliku viiulipalaga. Alati päikeselisele Anett Duganile oli esimesks korraks lavalaudadel üksi üles astuda. Vapper tüdruk esitas laulu “Sa oled mu päikesekiir”. Viimaseks solistiks oli Kaia Villand, kes esines pealtvaatajate hulgas elevust tekitanud akrobaatilise kavaga.
Armas oli vaadata neid pisikesi esinejad, kes vahel natuke kartma lõid, kuid siis vaatajate seas istuva ema pilgust toetust leidsid ning oma etteaste tublilt lõpule viisid!
Järgnevalt astusid lavale andeka muusikaõpetaja Kaie Pallo käe all usinalt harjutanud laululapsed, kes esitasid 3 imeilusat laulu. Kontserdi piduliku osa lõpetasid lapsed Milvi Laane poolt seatud vahva rahvatantsuga, mis võttis kõigil saalisistujail jala tatsuma. Meeleoluka kontserdi lõppedes ootas külalisi maitsvate eestipäraste suupistetega kohvilaud.
Suur aitäh kõigile kooli eestvedajatele ning tublidele õpetajatele suurepärase töö eest lastega ning sügav kummardus meie kõigi südameis edasi elavale Karin Nukk’ile (Tädi Karinile).
Los Angelese Eesti Täienduskooli õpetajad: Milvi Laan, Kaie Pallo, Kadri Speek, Biret Rebbas ja Leila McLaughlin. Õpetajate abilised: Susanne Tilk, Maarja ja Mari-Liis Pallo
Koolilapsed: Anett Dugan, Iggy Glassman, Camena Habriga, Jonathan Hirn, Jake Hanson, Aivar Kaskla, Yette ja Naya Kiibus, Helena ja Kristian Laan, Dora-Liisa Meriste, Annamarie Paulos, Maya Salm, Thomas ja Lukas Seli, Karina Urm, Emil Veideman, Kaia Villand, Robert Pallo, Isabella Tipton, Toomas ja Ingrid Woods.
Kristi Ibrus Hirn

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo