Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Lakewoodi Seenioride Ringi aprillikuu kokkutulek möödus reisiga Alaskasse. Reisijuhiks oli seekord Eha McDonnell, kes oli tulnud Manhattanilt Lakewoodi pidama ettekannet oma suvisest reisist Alaskasse.
Alustasime laevasõiduga Vancouverist ja jätkasime reisi mitmete peatustega Alaska linnades ja fjordides. Esitus oli väga paeluv ja seeniorid kuulasid hinge kinni pidades ettekandja huvitavat loengut.
Maikuu kokkutulek (19. mail) viib Lakewoodi Seenioride Ringi liikmed Kreekasse ja Kroaatiasse. Seekord on reisijuhtideks Ellan ja Toomas Tehve. Loodame, et kõik tulevad nautima rõõmsat koos-viibimist. Samas tähistame ka emadepäeva ja päevateemalisi luuletusi loeb ette Laine Lya Pals.
Airi Vaga

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo