Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Ja läkski jälle tantsuks, seal Norfolki kuuma päikese all. Slovakkia folklooriansambel ei jõudnud veel pillegi soojaks mängida, kui lava ees juba kiire polka peale hakkas. Muude tantsijate hulgas vilksasid ka eesti rahvarõivas pillerkaarlased.
Seekordse Norfolki NATO Paraadi võõrustajaks oli Prantsusmaa, kes rohke veini, muusika ja komejantidega paraadijärgse peo tublisti käima lükkasid. 28.  aprillil alanud ürituse kulminatsiooniks kujunes nagu igal aastal 1. mail toimuv paraad ja sellele järgnev pärastlõuna infotelkidega, kus kõigil 28 NATO liikmesmaal oli võimalus ennast esindada.
Eesti poolel tegi taas tubli töö perekond Teras, kes meisterdas valmis nii paraadiveoki, õmbles rahvariideid, pani kokku infotelgi ja toitis ka appirutanud külalistel kõhud täis. Proua Teras palub siinkohal edastada suured tänud kõigile, kes on teda eestist toodud esemetega toetanud. 
Anu Oinas

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo