Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

yro laatFoto: Siiri Lind / VES

 

2. juunil toimus rahvusvaheline müüginäitus ÜROs. Sissepääs oli ette teatatud isikutele. Alumisel korrusel ägasid kaupade all paljude maade huvitavaid esemeid tutvustavad müügilauad.

 

Väike Eesti müügilaud oli teiste taga nurgas, mis üldse välja ei paistnud, aga suure otsimise peale siiski üles leitud sai. Peamiselt olid seal esindatud Eesti leib ja martsipan. Silmapaistvam oleks vast vähemalt olnud müüjate rahvariietes esinemine.


Teisel korrusel, kus oli saadaval tõesti haruldasi toite, Eestil esindust ei olnud. Tulevikus võiks mõelda parema ja suurema müüginäituse korraldamisele, kas või näiteks koos teiste Balti riikidega. Ka sobiks nii mõnigi huvitav eesti salat, rabarberikook, jne toidumessile.


Aime Andra

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo