Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Lõuna Florida Eestlaste Koondise piknik  leidis aset 9. mail West Palm Beachis looduslikult ilusas Okeeheelee pargis. Okeeheelee tähendab Seminole indiaanlaste keeles “vaikne vesi” ja piknikuks reserveeritud avar, katusega paviljon asus tõepoolest  vaikse veepinnaga järve kaldal.

Piknik algas suure grilli-ahjude poolt tekitatud suitsupilvega, mille seest vahete-vahel sööstsid välja tublid kokad Terje ja Kurmet Hõim ning Monika Kallas. Aga tänu lembele tuulele ja ettenägelikule Michael Van Schaikile, kes kaasa oli toonud elektrifööni, hajus suitsupilv peatselt ning selle alt avanes grillvorstide ja muude suupistetega kaetud rikalik piknikulaud.

Kuna piknik seekord langes kokku emadepäevaga, siis oli peaeagu saja osavõtja hulgas erakorraliselt palju mudilasi. Ja ega olegi midagi kenamat ühele emale, kui nautida seda päikesepaistelist päeva vabas looduses koos oma perega.

Laste rõõmuks oli kohe paviljoni kõrval veel mänguplats kus sai kiikuda, ronida ja torusid pidi alla lasta. Tuuli Robinson oli lastele organiseerinud ka palju huvitavaid mänge, millest kõik vaatamata vanuse-vahedele said innukalt osa võtta.

Suur tänu peakorraldajatele Evi Kallasele ja Maire Riismale, kes selle ilusa koha olid valinud ja ülihästi korraldanud.

Heiki Parts

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo