Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Kevad on looduse noorusaeg, mil kõik me ümber õitseb ja lõhnab. Kevadine Nelipüha Los Angelese koguduse seas oli täis noorust ja sära. Täiskasvanuikka olid jõudnud kuus Los Angelese noort, kes meie kõigi silme all üles on kasvanud. Nende elu kevadhetke oli tulnud tunnistama terve kirikutäis rahvast nii lähedalt kui kaugelt.

Leerikooli õpilased Maarja Pallo, Mari-Liis Pallo, Karl-Erik Leesment, Martin Pallo, Taavi Kaskla ja Mikk Otsmaa olid läbi teinud aastapikkuse leerikooli ning olid valmis Nelipüha jumalateenistusel kirikuliste ees oma usutunnistust andma. Jumalateenistust juhatasid pastor Jüri Pallo ning praost Thomas Vaga. Esines Los Angelese segakoor dirigent Kaie Pallo juhendamisel.

Kevad ja noorus on muretu aeg. Rõõmu ja muretust oli tunda ka jumalateenistusel. Kokku oli tuldud ju rõõmsat sündmust tähistama. Kirik oli rahvast puupüsti täis. Perekonnasõbrad, sõbrad, ristivanemad, lapsevanemad ja õpetajad – kõik kes nende noorte hingede elus oma rolli olid mänginud.

Kimpudest kirikuliste käes said lillesülemid leerilaste süles. Kui kõik need lilled ümber arvestada soovivalemiks, siis oleks see valem täis armastust, lootust ja südamlikke soove.

Los Angelese eestlased soovivad oma leerilastele edu ja kordaminekuid uuel eluetapil ning loodavad, et ka meie ühine kodu Los Angeleses nende noorest ja pakatavast energiast puudutatud saaks.

Reet Rand

Los Angelese eestlane

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo