Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

8. mail toimus Baltimore Eesti Majas traditsiooniline Baltimore Eesti kooli emadepäeva aktus ja 2009 – 2010 õppeaasta lõpetamine.
Selle kooliaasta lõpp oli kooli jaoks erilise tähtsusega, kuna järjekordselt oli lend noori lõpetajaid, kelle jaoks helises koolikell viimast korda. See etapp läbitud, loodetavasti ei unusta lõpetajad Baltimore Eesti kooli ja astuvad meie juurest ikka läbi!  Edu teile, Devin Kruup, Eerik Kari, Karl Grabbi, Kristina Laukaitis, Maria Laukaitis, Markus Malmgren, Markus Puskar, Liivia Malmgren, Viivianne Malmgren ja Anne Svensson!
Lõpuaktus  algas laupäeval kell kolm palvusega, mille viisid läbi lõpuklassi õpilased, sellele järgnes ühislaul ja emade austamine.
Aktuse programmis oli tavapäraselt laulud nii noorema kui ka vanema laulukoori esituses ning meeleolukad rahvatantsud  “Kalmõgeski kaarasimm“ ja „Merepidu“. 
Edasi oli programmis naljade minut, mille kandsid ette neljanda, kuuenda ja seitsmenda klassi õpilased. Humoorikad vahepalad said publiku poolt sooja vastuvõtu osaliseks.  Seejärel jagati välja tunnistused nooremate klasside õpilastele.  
Aktuse külaliskõnelejaks oli Ameerika Ühendriikide välisministeeriumi diplomaat hr. Robert Gilchrist, kes asub augustis 2010 ametisse missiooni asejuhina Ameerika Ühendriikide suursaatkonnas Tallinnas. Hr. Gilchrist pöördus kooli noorte lõpetajate poole inspireeriva  eestikeelse sõnavõtuga.
Siis said kauaoodatud  diplomid kätte meie lõpetajad. Kava lõpetas Eerik Kari klaveripalaga. Õhtu lõppes toreda koosviibimise ja õhtusöögiga Kuldlõvis, traditsiooniliselt olid kavas loterii ja õnneõngitsemine lastele.
Kaia Kirchman

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo