Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Lakewoodi Eesti Seenioride Ringi maikuu kokkutulek viis seeniorid reisile Kreekasse ja Horvaatiasse (ing. k. Croatia).
Suurepäraseid reisidiapositiive näitasid Ellen ja Toomas Tehve, kes tegid hiljuti kauni reisi Kreekasse, Korfu saarele ja Kroaatiasse. Põnev oli uudistada Horvaatiat  ja selle maa linnu ja kuulata  selle maa tuhandete aastate taha ulatuvast ajaloost. Reisiväsimust ei tundnud ükski seenior ja aplaus oli tänulikult kiitev.
Maikuu kokkutulek on ka pühendatud emadele. Emale omistatud luuletusi on väga vähe, märkis Laine Lya Pals, kes oli tutvunud eesti luuleantoloogiaga ja tähele pannud, et emadele ja emadepäevale omistatud luuletusi oli 100 luuletuse hulgas vaid kaks. Ta oli siiski mitmest luulekogust kokku pannud  valiku luuletustest emadele. Ilus deklameerimine kutsus välja siiralt tänuliku aplausi. Seekord ei lauldud pisarateni liigutavat "Ema südant", vaid selle luuletuse luges ette Laine Lya.
Ekraanil jooksis film Eestist ja selle ilust.
Kauni palvuse ütles praost Thomas Vaga.
Lakewoodi seenioride juunikuu kokkutulekul reisime Egiptusesse dr. Peep Rebase ja Livija Rebase juhtimisel. Näeme ja kogeme ka Livija poolt esitatud kõhutantsu - "belly dancing", mida Livija õpetab ja tantsib. Tulge kõik! Juunikuu kokkutulekuga lõpetame tegevuse suveks.
Airi Vaga

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo