Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Maikuu kevadisel päeval tähistati Irene Verderi 90. sünnipäeva.
Lakewoodi Eesti Maja oli koht, kus 90. eluaastani jõudnud Irene Verder oma sugulastele ja lähedastele sõpradele ning tuttavatele omavalmistatud rikkaliku õhtusöögi pakkus. Tema soov oli, et kõikidel oleks hea tuju ja see soov täituski.
Terve suguvõsa oli koos: poeg Ants Pervi abikaasa Susaniga Marylandist, poeg Erik abikaasa Silviga Uxbridge'ist, Kanadast; poeg Matti Louisvillest abikaasa Amy'ga ning poja Vincentiga; pojatütar Kristina abikaasa Zack'iga Los Angelesest; õetütred Helle Mall Tõsine abikaasa Tõnu Tõsisega ja Virge Kai Lindaja abikaasa Julius Sandoriga ning pojapojad Vello ja Margus Verder Torontost ja Euroopast, Brüsselist, ning juubilari tädi tütrepoeg Aivar Paidla.
Toidulauad  "nõtkusid" eriliselt maitsvatest roogadest; eesti toitudest, pirukatest, salatitest ja mitmesugustest kala- ja lihatoitudest, mida juubilar oli ise valmistanud. Viimastel päevadel olid pojad abikaasadega appi tulnud, mille kohta poeg Matti esitaski humoorika näite. Suurepäraselt maitsva sünnipäevakringli oli küpsetanud juubilari õetütar Helle Mall Tõsine.
Tervitustega alustasid lapselapsed Kristina Ayers, Vello Verder, Margus Verder ja Vincent Verder, kes tervitasid oma vanaema ja vanavanaema väga südamlikult.
Sõprade poolt tervitas Endel Pool, andes üle ka kinnise ümbriku sõprade nimel.
Lakewoodi Eesti Ühingu tervitused andis edasi ühingu esimees Priit Parming.
Eesti Arhiivi Ühendriikides nimel tervitas arhiivi direktor Enda-Mai Michelson Holland.
Gaidide poolt tervitasid südamlikult gdr. Urve Põhi ja ngdr. Kadi Pillion.
Skaudi- ja Gaidisõprade Seltsi nimel tervitas Leelo Linask, märkides, et ta poleks praegugi oma ülesannet ESGSS-is täitmas ilma Irene Verderi tiivustuseta.
E.E.L.K. Lakewoodi Eesti Pühavaimu koguduse poolt tervitas koguduse esimees Valter Must.
Sugulaste nimel tõi tervituse juubilari tädi tütrepoeg Aivar Paidla.
Siinkirjutaja edastab südamlikud õnnesoovid Lakewoodi Seeniorite Ringi esinaisena oma sekretärile ja mitmesugusel viisil Seenioride Ringis abistajale Irenele ning soovib talle edasi tugevat tervist ja jätkuvat rõõmsat ellusuhtumist, mida me kõik oleme saanud Irene poolt kogeda ja tunda.
Palju õnne!
Airi VagaTellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo