Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

sfSan Francisco eesti lastekoor Pääsukesed.     Foto Riina Orav Sepa erakogust

 

Juba mitu korda on Vaba Eesti Sõnas kirjutatud USA Idaranniku Eesti Lastekoorist Laulurõõm ja nende pürgimisest 2017. aasta Noorte Laulupeole.


Kõikidele meie toetajatele ning pöidlahoidjatele on suur heameel teatada, et koor on koorijuhtide Maaja Roosi, Leena Sirbi ja Holly Miller Vesilinnu juhendamisel läbinud lõpuks konkursi ning on vastu võetud laulupeol esinevate kooride hulka.


Laulurõõmu lastel on hea meel, et USA-st tuleb koos nendega laulma Tallinnasse ka teine koor –  San Francisco Pääsukesed. Võrreldes Idaranniku kooli 64 lapsega, on meie sõsarkoor märksa väiksem (10 last), aga koorijuht Riina Orav Sepa käe all on nad tublit tööd teinud. Nende kooris laulavad ka 4 last, kellel ei ole eesti päritolu. Milline suurepärane võimalus see on olnud eesti kultuuri levitamiseks väljaspool meie kogukonda!


Ees seisab veel mitu pikka kuud ülejäänud laulude õppimiseks ja lihvimiseks, seega loorberitele puhkama veel keegi jääda ei saa. Idaranniku kooril on plaanis ka esineda eestlastele ja Eesti sõpradele aga kus ja millal, jäägu esialgu veel saladuseks.


Laulurõõmu pikka ja kulukat teekonda laulupeole on toetanud juba Eesti Üliõpilaste Toetusfond USA-s ning Rahvuskaaslaste Programm Eestis. Ootame ka eraisikute lahkeid toetusi läbi Eesti Kultuurfondi Ameerikas. Rohkem infot meili teel: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Toetusi Idaranniku Eesti Lastekoor “Laulurõõm” jaoks saab teha Eesti Kultuurfond Ameerika Ühendriikides kaudu - Foundation for Estonian Arts and Letters, Inc., c/o Ines Horton, 235 E 62nd St., Apt. 2F, New York, NY 10065, või PayPal-i kaudu Kultuurfondi kodulehel, www.estonianculture.org.

 

Neil, kes soovivad toetada Pääsukeste lendu laulupeole, palume ühendust võtta Katerina Laanega This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Kohtumiseni laulupeol 2017. aasta suvel Tallinnas!


Merike Barborak

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo