Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

jouludLapsed Jõuluvanale esinemas.    Foto: Monika Kallas

 

11. detsembril toimus Lõuna-Florida eestlaspere traditsiooniline jõulukoosviibimine, mille korraldas Lõuna Florida Eesti Selts.


Atlantis Golfiklubi hubases ja avaras saalis oli dekoreeritud nägus jõulupuu ja serveeriti kalkunipraadi. Jõulurahvast oli kokku tulnud ligi viiskümmend kaasmaalast, nende seas ka paar perekonda kodumaalt.


Jõulupeo haripunktiks oli eesti jõuluvana saabumine, keda ladusalt kehastas Marek Saaroja Eestist. Kohalikud lapsed Terje Hõimu juhtimisel esitasid jõuluvanale põimiku eesti jõulutraditsioonidest. Kinkide kättesaamiseks oli paljudel valmis ka lisapala, aga hea jõulutaat andis kingitusi üle ka nendele, kes ise salmiga hakkama ei saanud ja vajasid isa või ema abi.


Nädal hiljem toimunud koosolekul astus tegevusse ka Seltsi uus juhatus koosseisus – Kurmet Hõim (esimees), Veljo Kurik (abiesimees), Terje van Schaik (sekretär), Ingrid Hammer-Thomson ja endised liikmed Helvi Inno, Heiki Parts ning Maire Riisma (laekur).


Revisjonikomisjoni valiti Arno Kallas ja Terje Hõim.


Suurim tänu kauaaegsetele endisele esimehele Arno Kallasele, abiesimehele Osvald Riismaale ja sekretär Evi Kallasele aastaid kestnud tõhusa töö eest eestluse alahoidmiseks!


Heiki Parts

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo