Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Ansambel Tuuletargad esines taas Holiday Folkfair International Festivalil Milwaukees, Wisconsinis, mis toimub igal aastal nädalalõpul enne USA tänupüha. Seekord olid meie seas ka viiulimängija ja kontrabassimängija. Mõlema panus tõi ansambli kõlale palju juurde. Saime hea vastuvõtu.
Juhul kui lugejal on juurdepääs Facebook’ile, siis sealt võib leida muusikavideo läti rahvaviisi “Ackups” esitusest, mis õnnestus hästi. Salvestas Susan Peekna.
Sel aastal oli festivali teemaks rahuarmastus ehk “Celebrate the Culture of Peace”. Vähemalt minu arvates oli kultuurilistest väljapanekutest esimesel kohal norralaste oma, milles olid pildid ja lühikesed elu kokkuvõtted kõikide Nobeli rahuauhinna võitjate kohta. See nõudis palju tööd.
Mängijad meie ansamblis olid pärit mitmest rahvusest; lisaks kolmele eestlasele veel norra, läti, saksa, ning saksa-itaalia. Neile meeldib eesti viise mängida ning esitada viise, mis olid tuntud mitme rahva seas Läänemere kallastel.  Meie meelest ei tähenda rahu mitte ühtesulamist, vaid kultuuride mitmekesisuse püsivust.
Andres Peekna
Ansambel Tuuletargad

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo