Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

19. aprillil avatakse Tallinna uues kaubanduskeskuses T1 Mall of Tallinn Ameerika-Eesti kunstniku Kalev Mark Kostabi galerii.

Kalev Mark Kostabi kinnitas ETV küsimusele, miks Ameerikas ja Itaalias tegutsev kunstnik oma galerii just Eestis avas, et Tallinn Art Space'i suuruse galeriipinna üürimine maksaks New Yorgis terve varanduse.


"T1 galeriid laiendatakse veel ja sellest saab Kostabi Hall, praegu on see Kostabi Galerii," selgitas kunstnik ja lisas, et on iga kord siiralt liigutatud, kui külastab Eestit, sest tunneb oma vanemate vaimu.


"Minu edu oli julge käitumise tagajärg," sõnas ta ja tõdes, et esimene reegel seejuures on siiski teha head kunsti. "Teine reegel, ela New Yorgis, kolmas reegel, suhtle, neljas reegel, ole professionaal, viies reegel, sul peab olema oma lugu ja kuues reegel, lase teistel enda eest tööd teha," kinnitas Kostabi.


Oma kuulsamatest klientidest tõi Kalev Mark Kostabi välja Sylvester Stallone'i, Arnold Schwarzeneggeri, Bill Clintoni ja Axl Rose'i, kes on üks tema lemmikinimesi. "Guns N' Roses’i plaadi "Use Your Illusion" kaanel oli ka minu kõige kuulsam töö," ütles ta ja tõdes, et varem kogus tema töid ka Luciano Pavarotti. "Teda pole enam meiega, aga olin uhkusega tema kogus."


Kalev Mark Kostabi tööde hinnad varieeruvad 200 dollarist kuni 300 000 dollarini. "Aastas toodab Kostabi World umbes 500-1000 teost, sõltuvalt suurusest," kinnitas kunstnik.


VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo