Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Maineka moeajakirja Vogue Saksamaa aprillikuise pabernumbri vahelt leiab ka eestlanna Kristiina Poska (40), keda porteeritakse seal koos teiste äri- ja kultuurivallas tegutsevate naistega.

 

Originaalpilti näeb siit: https://bit.ly/2XF7wCD

 

Vogue Germany Business rubriigis on lisaks Poskale ära toodud ka Alondra de la Parra, Joana Mallwitz ja Katharina Bäuml, kes kõik kuuluvad nende uute naisdirigentide põlvkonda, kes praegu maailma tuntuimates kontserdisaalides ja ooperimajades endale nime teevad.


Lugu ilmestab foto, mis on tehtud Inglise rahvusooperis Coliseum, kus Poska juhatas aprillis Lehari operetti «Lõ-bus lesk». Fotol kannab ta Alexander McQueeni moemaja loomingut:  siidkleiti ja elegantset nahkmantlit.


Kristiina Poska on Türil sündinud dirigent, kes asub järgmisel hooajal 2019/20 tööle Šveitsi Baseli teatri peadirigendi-muusikajuhina.


Poska on pälvinud auhinnalisi kohti ja eripreemiaid paljudel rahvusvahelistel dirigentide konkurssidel Ateenas, Londonis, Saksa-maal, Taanis ja mujal.


Maailma suurima klassikalise muusika sündmuste andmebaasi Bachtrack 2015. aasta statistika põhjal oli Kristiina Poska maailma kõige hõivatum naisdirigent.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo