Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

logo

Eesti Kultuuriseltside Ühendus (EKSÜ) lükkas 2017. a. käima seltside ja noorte koostööprojekti, filmikonkursi SELTSIS SEGASEM. Nüüd alustame uue konkursiga! Eesmärk ja üleskutse on leida oma kogukonnast üles aktiivsed ja digihuvilised noored, tutvustada neile oma tegevusi ning kutsuda osalema filmikonkursil.
Head noored filmihuvilised!

Eesti Kultuuriseltside Ühendus kutsub noori vanuses kuni 25 aastat osalema lühifilmide konkursil SELTSIS SEGASEM 2019 alapealkirjaga „Laulu ja tantsu vägi“, sest sel aastal möödub 150 aastat esimesest üldlaulupeost. Eesti rahvas  laulis end vabaks ja taastas oma riigi ka 1991. aastal.
Mis on laulu ja tantsu tähendus sinu jaoks? Kas laulus ja tantsus on ka Sinu jaoks vägi? Milles see väljendub? Milline on sinu jaoks laulu- ja tantsupidude tähendus?


Võta videole see, mida ja kuidas teil lauldakse või tantsitakse. Püüa kinni, kuidas noorte laulmine või tantsimine aitab hoida eesti keelt ja kultuuri – rahvarõivaid, pillimängu, kodukoha olulisi paiku, lugusid ja vanu tarkusi jne.


Filmi pikkus: kuni 5 min
Registreeri konkursile 1. juuniks 2019 siin:
https://tinyurl.com/y2m54qxm
Filmi esitamise tähtaeg: 30. september 2019
Lae oma film YouTube´i keskkonda ning saada link Eesti Kultuuriseltside Ühendusele This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Lisa e-postile järgmised andmed:
• Filmi autor(id), vanus, kool või töökoht
• Autori(te) kontaktandmed: nimi, telefon ja e-posti aadress
• Filmis esitletud kollektiivi nimi ja selle esindaja kontaktandmed.


Osaleja annab videot või videoid võistlusele esitades korraldajatele õiguse neid tasuta kasutada (avaldada veebis).
Parimaid ootavad auhinnad!


Lisainfo: Liina Miks,
projektijuht
Tel: +372 511 2735 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. www.kultuuriseltsid.ee
https://kultuuriseltsid.ee/eksu/2019/noorte-filmikonkurss/

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo