Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Nii kirjutab maestro Neeme Järvi oma e-kirjades tuttavatele ja sõpradele. Tänavu mais käivitus taas ERSO Sõprade Klubiga liitumine, millest põhjalikumalt saab lugeda ERSO leheküljelt  ja kus saab ka klubiga liituda.

Neeme Järvi on alati tundnud muret ERSO muusikute ja Eesti muusika edendamise käekäigu pärast. Palju aastaid rääkis ta uue kontserdimaja ehitusest Tallinnasse, mis on hetkel paraku jäänud suureks unelmaks. Entusiasmi jätkub aga ERSO peadirigendil jätkuvalt uutes ettevõtmistes, tutvustamaks Eestit ja Eesti muusikat kogu maailmas. Pärast Tallinna Estonia kontserdimaja aasta lõpukontserdi juhatamist lendas maestro Tokiosse, Jaapanisse dirigeerima nelja kontserti. "Koos Tubinaga," nagu ta ise tavatseb öelda.


5. juulil, Laulupeo eelõhtul on Alexela kontserdisaalis Sõprade kontsert, kus ta juhatab ERSO-t. Eesti sõprade all on mõeldud neid, kes on seotud või panustanud Eesti arengusse, kes on teinud investeeringuid Eesti ettevõtetesse, kes on aidanud Eesti elu paremaks teha või Eestit suuremaks muuta. Kokkutuleku patroonideks on sel aastal Neeme Järvi ja president Toomas Hendrik Ilves.


Juulikuus on maestro Pärnus, kus ta jagab oma teadmisi koos Paavo ja Kristjan Järviga noortele dirigentidele Järvi  Muusikaakadeemias, mis on lahutamatu osa Pärnu Muusikafestivalist ja mille avakontsert algab maestro dirigeerimisel koos sopran Elina Nechayeva ja Wenzel Fuchs'iga  Berliini Filharmoonikutest.
Palju õnne, Neeme Järvi! Soovime Sulle palju uusi loomingulisi etteasteid nii Eestis kui  ka maailma lavadel ja kohtumiseni suvel Eestis!

 

Paul Vesterstein ja Lõuna-Florida eestlased

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo