Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

61871489

New Yorgi Eesti kooli klass nimega Salaselts. Vasakult kõige ees: Sass Soosaar, tema taga teises reas vasakult paremale: Matthew Riemma, Kieran Vellore, Heili Jalakas ja Stina Rajang. Foto: Merle Jalakas

Eesti lipu 135. aastapäevale oleks vast paslik lisada tänusõnad kirjanik Mika Keränenile, kes nii vahva, seiklusliku ja samas ka tsipa ajaloolise sisuga raamatu on lastele kirjutanud.


Just need tublid New Yorgi Eesti Kooli 9-aastased lapsed, kes ingliskeelses keskkonnas püüavad kõigest väest ka oma eesti keelt ja meelt säilitada, said hakkama omaette vägiteoga - lugedes koolitöö raames läbi selle õppeaasta jooksul kirjanik Mika Keräneni raamatu “Peidetud hõbedane aardelaegas”.

 

61743746


Eriti põnevaks avastuseks oli nende laste jaoks see, kust Eesti Lipu värvid tegelikult pärit on (kes veel ei tea, lugege raamatust!). Isehakanud vabatahtliku eesti keele õpetajana ja lapsevanemana olen ülimalt uhke oma Eesti Kooli õpilaste saavutuse üle, olete nii tublid!


Uute põnevate seiklusteni uuel õppeaastal!


Seniks ilusat suvepuhkust teile! Hoiame Eesti lippu ja kirjandust kõrgel au sees!


Merle Jalakas

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo