Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

2. – 3. juulil kutsume kõiki eestlasi, kes külastavad sel suvel oma kodumaad, tutvuma Vabamu uue püsinäitusega „Vabadusel ei ole piire“!

Pakume võimalust osa võtta väliseestlusest jutustavast ringkäigust, et üheskoos arutleda eestlaste ajaloo üle piiri taga. Kuulda saab liigutavaid lugusid hakkamasaamisest ja ellujäämisest, lootusest ja usust vabadusse. Lisaks kutsume annetama muuseumile enda või oma esivanemate lugu, et talletada mälestused Vabamu kogudesse. Ootame väga külalisi Ühendriikidest!


Eestikeelsed ringkäigud toimuvad 2. ja 3. juulil algusega kell 12.00 ning ingliskeelne ringkäik toimub 2. juulil kell 18.00 Vabamus aadressil Toompea 8, Tallinn.


Ringkäigul osalemine on muuseumipiletiga (täispilet 11 €, sooduspilet 7 €) ning eelregistreerumisega hiljemalt 30. juunil aadressil vabamu.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo