Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

aaker

Kas Kotkajärve, Kanada loodus ja kauge eestlus pakub rohkem ainest kirjutamiseks, kui Pariisi naasmine? Läinud suvel Kotkajärve Metsaülikoolis lektorina viibinud kirjanik Tõnu Õnnepalu järjestikuste, ühes sarjas ilmunud teoste järgi võiks nõnda esmapilgul mahu poolest järeldada küll. Raamat oli 27. juunil nii Rahva Raamatu kui Apollo raamatukaupluste müügiedetabelites esikohal. Foto: Riina Kindlam

Kirjastus Eesti Keele Sihtasutus andis läinud nädalal välja Tõnu Õnnepalu teose "Aaker", mis jätkab raamatuga "Pariis - 25 aastat hiljem" alustatud sarja "Mujal kodus".


Sünopsis raamatu tagaküljel: ""Mujal kodus" odüsseia jätkub Kanadas Muskoka metsade keskel, kuhu kord Eestist ja siis veel ka Euroopast põgenenud inimesed rajasid oma pisikese riigi, mida nad kutsuvad Kotkajärveks. See pidi neil aitama meenutada kadunud kodu, aga sai lõpuks ise koduks – koduks mujal, koduks eksiilis, uueks kodumaaks.

 

Sest seda vana, kust kord mindi, pole õieti ju enam kuskil: minevikku tagasi ei pääse. Ja kas tasub tahtagi?"

 

Tõnu Õnnepalu

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo