Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Laulu- ja tantsupidu tulevad kajastama enam kui sada välisajakirjanikku 17 eri riigi kanalitest.

"Peole on akrediteerinud kokku enam kui sada välisajakirjanikku, neist 22 on pärit Saksamaalt," teatas laulu- ja tantsupeo SA esindaja Sten Weidebaum.


Laulu- ja tantsupidu tulevad kajastama ka New York Times, Forbes, Vanity Fair, rahvusvahelised foto-, video- ja uudisteagentuurid AP ning Reuters, mitmed raadiokanalid nii Saksamaalt kui ka Iirimaalt. Laulu- ja tantsupeo kajastamist kavandavad kolm suurt Saksa telekanalit – NDR, ZDF ja Arte. Suur huvi laulu- ja tantsupeo vastu on Soome meedial, kust on tulemas paarkümmend ajakirjanikku. Venemaalt sõidab kohale kümme ning Ukrainast kaheksa ajakirjanikku.


"Ennekõike pakub Eesti kultuuri suursündmus huvi kui pildiliselt atraktiivne sündmus, mille abil saab meenutada ka 30 aasta taguseid ajaloolisi muutusi Euroopas. Laulev revolutsioon on andnud ainest koguni muusikalile, mida praegu Broadwayl lavale tooma valmistutakse," ütles Weidebaum.


"Välispressile pakuvad huvi ka laulupeol osalevate lauljate isiklikud lood, kogemused ja elamused. Paljud soovivad näha ka suurpeo köögipoolt," lisas Sten Weidebaum.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo