Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Suvi on lõpuks jõudnud ka Bostonisse ja on aeg BESi suvepäevad omale kalendrisse kirja panna. 17.-18. augustil tuleme taas kokku perekond Liivade ilusas mereäärses aias Middletownis, Rhode Islandil (6 Buena Vista). Suvepäevad algavad laupäeval, 17. augustil kell 2:00 p.l. Meil on plaanis pidulik piknik, murumängud (lastele ja vanematele), võrkpall, suplemine, ja õhtul lõke rannas.

SAUN:


Sel aastal meile tuleb saunamees Mairo Notton New Yorgist oma uhke Red Hot Saunaga!!! Red Hot Saun on ehe Eesti saunakogemus, aga autos, mis oli kunagi Massachussetsis “fire rescue truck”. Auto sisustus on täielikult ümber ehitatud seedripuust saunaks, mis lõhnab kadaka sarnaselt. Tartus tehtud saunaahi on sauna südameks ja puuküttega kuuma allikaks. Saun võimaldab korraga 8-10 inimesel korraga leili nautida.


Kaasa võtta ujumisriided ja rätikud.


Palun vaadake pilte ja jälgige meid Instagrammis @redhotsauna ja FaceBookis Red Hot Sauna. Siin on lisalugemist sauna kohta: https://bit.ly/2KloRg2

 

Laupäeval pakub saunamees kahte vahetust:  3:00-5:00 p.l. ja 7:00-9:00 p.l.

 

Võite otsustada ka kohapeal kas soovite osa saada saunakogemusest, aga soovime, et huvilised reserveerivad ette, kuna igasse vahetusse mahub piiratud hulk inimesi. Palun andke Paul Attemannile teada, mis vahetust soovite, inimeste nimed ning vanused:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

TOIT:


Tagamaks meie suvepäevade kordaminekut, on meil vaja abilisi. Airi Maripuu on lahkelt enda peale võtnud suvepäevade söökide ja jookide organiseerimise, aga tal on vaja meie kõikide abi. Palun teata meile, kui saad aidata: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , (617) 510-9044.   
NB! Palun anna teada mille saaksid sina kaasa tuua lingile klikates:  https://doodle.com/poll/kz2tfw3rxhkmw84s

 

ÖÖBIMINE:


Ööbima jääjatel on telkimiseks koht olemas Liivade aias. Palun teata Paul Attemannile, kui on soov broneerida telkimisplats: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

Soovituslikud annetused (väljaarvatud pensionärid ja lapsed all 10a. vanad):

 

seltsi liige: $15
seltsi liikmete perepakett (3+): $35
mitte seltsi liige: $20
perepakett neile, kes pole seltsi liikmed (3+): $50
Saunatamine: $20/inimene, $10 lapsed alla 16a., perepakett: $45/ 2 täiskasvanud  ja 2+ last


NB! Saate liikmemaksu maksta ka koha peal. Kui te veel liige ei ole, ootame teid meie kampa astuma. Loodame paljusid näha kaunil Liivi rannal!!! Head suve algust teile kõigile!!!

 

bostoneesti.org

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo