Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Kirjastus Lugemik osaleb seitsmendat korda kunstiraamatute messil NY Art Book Fair ja on esmakordselt kaasatud ‘Classroom’ programmi, kus esitleb Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis toimunud näitust “Published by Lugemik. Printed matter from 2010–2019” ning selle raames ilmunud samanimelist kataloogi.

Esitlusel astuvad üles Indrek Sirkel ja Anu Vahtra Lugemikust ning raamatusse kaastööd teinud Mia Kang (US) ja Lieven Lahaye (BE).


Lisaks esitleb Lugemik messil veel nelja uut trükist:


Ott Kagovere, Kaisa Karvineni ja Tommi Vasko “Borrowing Positions: Role-Playing Design & Architecture”, mis käsitleb disaini ja arhitektuuri teemalisi rollimänge, mida on korraldanud Trojan Horse kollektiiv Soomest;


August Krogan-Roley kunstnikuraamat “Empty Coats”, mis on välja antud samanimelise näituse puhul Kogo galeriis Tartus;


Mari Laanemetsa koostatud “Abstraction as an Open Experiment”, kus Sirje Runge looming astub dialoogi Zofia Kuliku, Dóra Maureri ja Falke Pisano teostega ning mis järgneb Mari Laanemetsa kureeritud samanimelisele näitusele Tallinna Kunstihoones;


Gordon Matta-Clarki ja Anu Vahtra “Short Term Eternity”, mis ilmus Bronxi Kunstimuuseumi ja Kumu kunstimuuseumi koostöös korraldatud näitusega “Gordon Matta-Clark: anarhitekt. Anu Vahtra: eemaldamise teel tervikuni” Kumu kunstimuuseumis.

 

NY Art Book Fair 2019:

19. – 22. september 2019
MoMA PS1, Long Island City, Queens, New York
Koduleht: printedmatterartbookfairs.org
 
Lugemiku esitlused:
“Published by Lugemik. Printed matter from 2010–2019” esitlus toimub messil 20. septembril kell 17.
“Empty Coats” esitlus toimub messil 21. septembril kell 14.
“Borrowing Positions: Role-Playing Design & Architecture”esitlus toimub keskuses The Center for Book Arts (28 West 27th St) 24. septembril kell 19.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo