Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

edasi

See, et algas kool, ei tähenda veel, et suvesoe kuhugi kaob. Aga suvesõbrad, kes üksteisest kaugel elavad, ei saa enam päris õlg-õla kõrval mõnd aega supelda.

Fotol seisab Sass Soosaar Philadelphiast aerupaadi vööris Orujärvel Kanadas, mõtiskledes justkui vaatepildi kaduvuse üle. Orujärv on üks kolmest järvest, mis asub Kotkajärve skautide-gaidide maa-alal ning mille ümber on eestlaste suvilad. Alates 3. augustist kubisesid Kotkajärve mets ja järved kaugelt kokku tulnud kaasmaalastest suisa kolm nädalat järjest.


Metsaülikoolile järgnes Põhjaraja gaidlipkonna laager "Linnutee" ja sellele veel Põhjakotka skautide "Laager 101".


Fotol seisab taamal neiu aerulaual (ka SUPilaud, inglise sõnadest Stand Up Paddleboard) ja teine kulgeb kanuus. Veel oli järvel samaaegselt süst ehk kajak.


Kotkajärve on nüüd palju vaiksem ja selle tallatud rajad puhkavad. Lapsed on aga juba linnakodudes, triikides õhtuti kooliootuses seelikuid ja viigipükse... või mitte!


Riina Kindlam

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo