Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Los Angelese eestlaste tungival soovil alustab Los Angelese Eesti Maja sel sügisel uue “Eesti köök ja külalised” hooajaga.

Esimesed külalised laupäeval, 14. septembril on eestlased, kes saabusid otse festivalilt Burning Man Nevada Black Rocki kõrbest.

 

Sinna kogunevad kord aastas kümned tuhanded inimesed, et festivalil kogetu kaudu maailma meie ümber pisut paremaks muuta.


Eestlased on festivalil Burning Man osalenud juba aastaid. Seekord käis seal Reisiv Siil, mis on Eestis viimase 10 kuu jooksul ehitatud Art Car.

 

Reisiv Siil jõudis USAsse konteineris ja kogu festivali jooksul sõitis see mööda kõrbet ringi. Tänaseks on Reisiv Siil ise juba koduteel.

 

Festivalil osalenud eestlased aga on Los Angeleses, et kohalike eestlastega oma kogemust jagada. Kuhu Reisiv Siil järgmisena siirdub, kuulete juba Eesti Majas.


https://burningman.org/event/

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo