Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Tommy Cash saab olema erikülaline Ameerika laulja, produtsendi ja filmitegija Oliver Tree tuuril "Goodbye Farewell Tour". Kokku antakse 26 kontserti, millest mitmed on juba ka välja müüdud.

Tuur saab alguse 13. septembril Vancouverist ja lõpeb 2. novembril Chicagos, vahepeal antakse kontserdid muuhulgas ka New Yorgis, Washingtonis ja Philadelphias.


Oliver Tree on Ameerika vokalist, helilooja ja filmitegija, kes saavutas suurema tuntuse pärast oma laulu "When I'm Down" edu. Üheks tema tuntuimaks looks on "Hurt" debüütalbumilt "Ugly is Beautiful", mis osutus tunnustatud raadiohitiks ning mille muusikavideo pälvis esimese nädala jooksul miljoneid vaatamisi.


Eesti räppar Tommy Cash on maailmas tuntust kogunud oma kõrgekvaliteediliste, kuid skandaalse sisuga muusikavideotega.   Hetkel on Kumus veel avatud ka tema visuaalkunsti väljapanek koos Ameerika disaineri Rick Owens’iga.

 

Esinemiskohad Ameerikas veebis siin: http://www.olivertreemusic.com/#tourWrapper

 

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo