Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

MyaMoon

PRESSITEADE:
Tallinn Design House  
10. sept.2019

Alates septembrist on New Yorgis ÜRO peahoone esinduspoes väljas kolm Eesti ehtebrändi – Anneli Tammik, Kaia Saarna ja MyaMoon.

 

Kaia

 

Lumelilled

Eesti ehtedisainerite kollektsioon New Yorgis, Anneli Tammik “Lumelilled”.    Tallinn Design House


“Eesti oma väiksuse, erakordse kultuuripärandi ja innovaatiliste lahendustega on paljude jaoks eksootiline riik. Just kaasaegne väljendus kombinatsioonis traditsiooniliste käsitöövõtetega oli märksõnadeks, kui ÜRO esinduspood tooted välja valis.

 

Meil on väga hea meel, et Tallinn Design House’i vahendusel on kolm ehtebrändi Ameerika Ühendriikides esimese müügikoha leidnud ning avanud ukse ekspordiks.


Eesti ehtebrändidel on välisturgudel potentsiaali, sest eristume masstootmistest autentsete käsitööna valminud ehete eksklusiivsusega. Usume, et Eesti disain leiab sooja vastuvõtu Ameerika Ühendriikides,” ütles Tallinna Loomeinkubaatori ja Tallinn Design House’i juhataja Anu Lõhmus.


“Hoolimata kaugest vahemaast on koostöö Eesti Vabariigi Peakonsulaadiga New Yorgis ning EAS-i välisesindusega ja Eesti kogukonnaga kohapeal sujunud suurepäraselt. Täname kõiki partnereid ning loodame, et hetkel käimasolev uute toodete valimine võimaldab peagi ÜRO esinduspoes näha veelgi laiemat valikut Eesti disainerbrändidest,” täiendas Lõhmus.


New Yorgis on esindatud Anneli Tammiku Snowflowers kollektsioon, Kaia Saarna Kadakamarja kollektsioon ning MyaMoon Breeze ehteseeria.


ÜRO peahoone ja külastuskeskus New Yorgis on avatud külastajatele iga päev.

 

Lisainfo: Anu Lõhmus, Tallinna Loomeinkubaatori ja Tallinn Design House’i juhataja
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo