Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

IMG 5423

ÜEKN raamatut hoiab Aho Rebas Rootsist, kelle idee oli raamatule just selline pealkiri panna  – “Eestlased laias maailmas. Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu liikmesmaade lugu”.

Äsjailmunud raamat “Eestlased laias maailmas – Üle-maailmse Eesti Kesknõukogu liikmesmaade lugu” on kultuuriloolise väärtusega kinkeraamat, mis annab nii piltliku kui kirjaliku ülevaate Välis-Eesti seltsidest ning organisatsioonidest 12 riigis (Austraalia, USA, Inglismaa, Kanada, Leedu, Läti, Rootsi, Saksamaa, Soome, Tšehhi, Ukraina, Venemaa) ja nende tegevusest eestluse hoidmisel väljaspool Eestit.


Raamat peegeldab Välis-Eesti kogukondade kõrghetki ja kitsaskohti, sarnasusi ja erinevusi Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu (ÜEKN) liikmesmaade lõikes. Raamatu eesmärk on kaasa aidata eesti kultuuri rahvusvahelistumisele ja tutvustamisele maailmas. Raamat on ÜEKN kingitus Eestile tähistamaks riigi 100. iseseisvusaastat.


Kõvade kaantega 200 lk rohkete piltidega raamat trükiti Eestis ning vähesel määral on raamatut võimalik tellida ka Ameerika Ühendriikides kohapeal, saates meili Ülle Edermale This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Raamatu hind on $33 pluss postikulu.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo