Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

EstonianArt

Estonian Art 2019/2 avab lugejate ees vaated Eesti fotokunstile. Ajakirjas kajastatakse Fotokuu sündmusi, Tallinnas tänavu avatud Fotografiska muuseumi, Foto Tallinn messi ning eksperimentaalfilmide teemat. Eraldi tähelepanu all on fotokunsti  kasutamine teraapia ja tervenemise vahendina.

Ajakirjas mõtisklevad fotograafia olemuse üle nii klassikalises võtmes kui ka laiema visuaalkultuuri taustal Anneli Porri, Aap Tepper,  kuraatorid Hanna Laura Kaljo, Heidi Ballet ja Matthew Alexander Post, Fotokuu juhid Laura Toots ja Kadri Laas, liikuva pildi entusiastid Paul Kuimet, Ingel Vaikla ja Jesse Cumming.

 

Foto Tallinn kunstimessist kirjutavad Helen Melesk ja Kadi-Ell Tähiste ning Fotografiska fotomuuseumst Maarja Loorents ja Margit Aasmäe. Raamatusoovitused annab Marge Monko.


Ajakirjast leiab ülevaate 2019. aasta näitustest Tallinnas, Tartus ja mujal.


 Estonian Art 2019/2 toimetaja on Annika Toots ning kujundajad Jaan Evart ja Ott Kagovere.


Ajakiri on saadaval suuremates kunstikeskustes ja raamatukogudes, Eesti välisesindustes, Eesti Instituudi Tallinna büroos ning lehitsetav veebis: http://www.estinst.ee/est/estonian-art/

 

Täpsem info:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo