Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

ebbb99

18.-24. novembrini toimub New Yorgis tänavuse 92Y Juveelikeskuse (The Jewelry Center at the 92Y in New York) residentkunstniku, Eesti ehtedisaineri Claudia Lepiku fotograafia ja näoehete välknäitus.

Claudia Lepik on eesti ehtekunstnik, kes töötab metallis ja mixed-media materjalidega, tema stiili iseloomustatakse kui  “edgy, avant-garde”.

 

Värskelt Eesti Kunstiakadeemia lõpe-tanud kunstnik uurib ebatavalisi viise kanda ja kinnitada ehteid kehale, ta kasutab materjalide pinge jõudu, et peita ja paljastada erinevaid kehaosi ning tegeleb jõu ja hapruse teemadega. Tema näitus on osa NYC Jewelry Week’ist.

 

Claudia Lepik pop-up exhibition I FREE


November 18-24—10 AM-5 PM
92Y / Hall of Mirrors (outside of Weill Art Gallery)
1395 Lexington Avenue, New York

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo