Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Washingtonis, DC, käinud koreograaf Märt Agu rääkis  rahvusringhäälingule Ameerikas toimuvatest “Laulva revolutsiooni” muusikali proovidest ning lisas, et Eesti vabaks laulmise loost saab väga atraktiivse lavastuse ka ameeriklaste jaoks.

"Kui vaadata tükki kui sellist, on ta legendaarne armastuslugu nagu Romeo ja Julia, keelatud armastus, kus on eestlane ja venelane meie laulva revolutsiooni tingimustes," kirjeldas Agu tükki.


New Yorgis Broadway’l tegutsev lavastaja Tony Spinosa sai Tallinnas puhkusereisil käies inspiratsiooni Eesti laulvast revolutsioonist ja ta kirjutas sellest muusikali. Kokku on "Laulvas revolutsioonis" 22 osatäitjat, nende hulgas mitmed Broadway veteranid.


Lavastaja Spinosa põhjendas eestiteemalist muusikali Agule sellega, et Broadway’le pole viimasel ajal palju uut tulnud ning etendused on mõeldud valdavalt lastele. "Klassikalisi muusikale ei ole, "Hüljatuid" naljalt ei leia enam," arutles Agu.

 

VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo