Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eriolukord mõjutab Eesti kultuurielu tohutult. Kultuuriministeerium on kogunud ja kogub ka edasi enda kodulehele võimalusi, kuidas saab koduseinte vahel osa kultuuris pakutavast. Valikus on muusikat, kunsti, filme, rahvapärandit ja muuhulgas ka eesti keele õpet. Täienev loetelu pakutavatest võimalustest on siin: www.kul.ee/kultuurkodus

Nimekirja täiendatakse pidevalt. Kui on teil ettepanekuid täiendusteks või tunnete, et teie ettevõtmine on siit nimekirjast puudu, siis palun kirjutage This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .


ETV2 toob igal laupäevaõhtul teatri koju kätte, etendusi vaata ERR.ee lehelt https://bit.ly/3detvZB


Tallinna Keskraamatukogu e-raamatukogu ELLU https://ellu.keskraamatukogu.ee on kättesaadav kõigile Eesti kodanikele nii kodus kui väljaspool, eelduseks on isikukoodi olemasolu. Lugejaks registreerimise info leiab Tallinna Keskraamatukogu veebilehelt https://keskraamatukogu.ee/lugejaks-registreerimine/.


Üleriigilise eriolukorraga seoses hangib keskraamatukogu e-raamatute litsentse tavalisest suuremal hulgal, et võimalikult paljud inimesed saaksid raamatuid lugeda.


Palun ole kannatlik, ELLU võib suure huvi tõttu olla esialgu aeglane, aga proovi mõne aja pärast uuesti. ELLU on avatud 24/7! Küsimuste korral kirjuta palun ELLU kasutajatoe e-postile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .


Paljud Eesti muusikud on lubanud kontserte anda ka veebis, võite külastada oma lemmikute kodulehti Facebookis, et uurida lähemalt.

 

Miks ka mitte ise korraldada kontserti ja paluda oma lemmikansamblit esinema tasu eest – on ju rahvakogunemiste keeluga tühistatud kõik pikalt ette planeeritud kontserdid ning vabakutselised muusikud on ilma jäänud oma töötasudest. Nüüd on aeg üksteist toetada ka ebatavalisel viisil.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo