Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

On alanud registreerimine Lugemistuppa, mis on mõeldud üle ilma kõigile eesti lastele, et eesti keeles koos lugeda ja suhelda.


Lugemistuba on Lõimeleeri e-huviring, mida hakkame regulaarselt korraldama, esialgu pühapäeviti.

 

Tahame, et eesti juurtega laste keeleoskus ja kultuuritunnetus areneks, kus iganes üle maailma nad elavad ja meie Lugemistuppa kokku tulevad.


Lugemistuba juhendab Kristel Kaljund, PhD, tunnustatud tõlkija, kultuuridevahelise suhtluse koolitaja ja õppejõud ning kahe lapse ema Saksamaal.


Lõimeleer on Eesti MTÜ, kes korraldab väliseesti laste ja noorte suvelaagreid LÕIMELEER ning e-huviringe LÕIMETUBA.

 

Seal õpivad lapsed eesti keelt, pärimuskultuuri ja rahvapäraseid oskusi, saavad sõbraks eesti keele ja kultuuriga ning teiste kodu-Eesti ja välis-Eesti laste ja õpetajate ning kultuuri-inimestega – sel aastal tulevad lapsi juhendama jutuvestja Piret Päär, spordiluuletaja Contra, tõlkija Kristel Kaljund jpt. MTÜ Lõimeleeri koostööpartner on Viljandi kultuuriakadeemia.


MTÜ Lõimeleeri pühapäeval avatav LÕIMETUBA pakub eestikeelseid e-huviringe – Lugemistuba ja Jututuba ning peagi ka Kunstituba.

 

Me tahame olla laste jaoks olemas ka siis, kui pole suve ja laagreid ja lapsed on oma kodudes üle ilma laiali. Siis saame kokku Internetis ja seal me siis loome ja loeme ja räägime eesti keeles!


Tule Jututuppa!


Pühapäeval, 24. mail kell 17:00-18:30 (Eesti aja järgi) toimub LÕIMETOAS meie esimene Jututuba, juhendavad tuntud jutuvestja Piret Päär ja pärimusmuusik Kulno Malva, osalemine tasuta – registreerimine avatud siin: https://www.loimeleer.com/loimetuba


Tule Lugemistuppa!


2020.-2021. õppeaastal avaneb Lugemistuba 2.-5. klassi õpilastele ning teine Lugemistuba 6.-9. klassi õpilastele, juhendab Kristel Kaljund, PhD, tunnustatud tõlkija ja kultuuridevahelise suhtluse koolitaja.

 

Esimene Lugemistuba toimub pühapäeval, 31. mail kell 17:00-18:30 (Eesti aja järgi) ja on tasuta – registreerimine https://www.loimeleer.com/loimetuba.


Regulaarsed Lugemistoad algavad alates augusti keskpaigast ja kestavad juunini 2021. https://www.loimeleer.com/loimetuba


Priit-Kalev Parts
MTÜ Lõimeleeri lõimetubade korraldaja
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo