Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu kuulutab välja konkursi presidendi noore kultuuritegelase preemiale, taotlusi oodatakse 18. juunini.


5000 euro suurune preemia on mõeldud 35-aastasele või nooremale Eesti kultuuritegelasele või grupile, kelle loomingulised saavutused on leidnud laialdast tunnustust või aidanud oluliselt kaasa Eesti ja eesti kultuuri tutvustamisele maailmas.


Kandidaate preemiale saavad esitada nii tingimustele vastavad inimesed ise kui ka nende õpetajad, kolleegid ja kultuurivaldkonnas tegutsevad organisatsioonid.


Kandideerimiseks tuleb hiljemalt 18. juunil saata aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. avaldus kandidaadi eluloo- ja loominguliste saavutuste kirjeldusega ning vähemalt kahe soovitusega tunnustatud kultuuritegelastelt või loomeliitudelt.

 

Preemia statuudi leiab presidendi kodulehelt president.ee .


2002. aastal asutatud preemiat rahastab aastatel 2018–2020 ettevõtja Enn Kunila.

 

Varemalt on presidendi noore kultuuritegelase preemia pälvinud näiteks heliloojad Pärt Uusberg, dramaturg Eero Epner, luuletaja Kristiina Ehin, muusik Jalmar Vabarna, raadio- ja filmimees Jaan Tootsen jt.

 

Mulluse preemia pälvis džässmuusik Kadri Voorand.

Lisainfo:


Urmo Kübar
Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu juhataja This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefon 631 6202

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo