Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Endale juba New Yorgi ja New Jersey muusikaringkondades nime teinud 35-liikmeline koor Schola Cantorum on Hudson (SCH) lõpetab oma 16. hooaja kahe Eesti-teemalise kontserdiga Music from Estonia. Kontserdid toimuvad laupäeval, 21. mail kell 8 pl Middle Collegiate Church (2nd Avenue @ 7th Street) New Yorgis Manhattanil ja pühapäeval, 22. mail kell 5 pl St. Luke's Episcopal Church (73 South Fullerton Avenue) Montclair, New Jersey’s. Koori asutaja ja kunstiline juht on Dr. Deborah Simpkin King.

“Kooslaulmine – nii suurtel rahvakogunemistel kui kodus ja pereringis – on nii praegu kui ajalooliselt alati olnud võimas ja oluline osa Eesti ühiskonnaelust ja kultuurist. Eesti erakordse vabanemise lugu Nõukogude okupatsioonist laulmise abil täiesti veretu revolutsioooni käigus paneb väärika punkti SCH hooajale, mille teemaks oli Vabadus, “ nii kirjutatakse koori kodulehel www.scholaonhudson.org
Kodulehel tutvustatakse ka filmi “Laulev revolutsioon” ning mainitakse, et mõlemal eesti kontserdil on kaastegev filmilooja James Tusty, kes vastab publiku küsimustele.
Kontsertidel kõlavad muuhulgas Gustav Ernesaksa Mu isamaa on minu arm,  Cyrillus Kreegi Mu süda, ärka üles,  Sisaski  Gratias agamus domino deo nostro (esiettekanne) ja muid koorilaule Arvo Pärdi, Alo Ritsingu, Miina Härma ja Veljo Tormise loomingust. 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo