Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

paaru oja

Pääru Oja. Foto: Rauno Volmar

 

Pääru Oja mängib Netflixi ajaloolises telesarjas «Viikingid: Valhalla», mis on suure menu osaliseks saanud Netflixi sarja «Viikingid» järg.


Oja tegelane Arne Gormsson ilmub ekraanile sarja 24 osast kümnes.

 

«Viikingid: Valhalla» tegevus toimub sada aastat pärast esimese sarja sündmusi, kui Kattegatist on saanud Euroopa võimsaim sadamalinn ning kultuurikeskus ja Inglismaa troonil istub viikingist kuningas.

 

Netflixi ja MGM-i koostöös  vändatav sari jõuab ekraanidele kunagi 2021. aasta jooksul, kuid täpset linastusaega pole veel teada antud.


Ojal on välismaistes telesarjades osalemise kogemus näiteks 2020. aasta Viaplays linastunud kaheksaosalisest sarjast «Cold Courage», kus ta mängis David Vervloet’ nimelist kõrvaltegelast.


Pääru Oja on mänginud mitmes Eesti filmis (“Mihkel","Põrgu Jaan" ja 2020. a.  aasta filmides "Viimased", "O2", "Hüvasti, NSVL!".

 

Aastatel 2014-2020 mängis Oja ülipopulaarses kodumaises TV seriaalis “Kättemaksukontor”.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo