Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Noor Eesti dzässilauljatar Anna Kuchinsky esines 25. aprillil koos Amy Winehouse'i kitarristi Robin Banerjeega Londonis Eesti Gildi korraldatud kontserdil, see ei ole aga kaugeltki esimene kord Kuchinskyl Londonis üles astuda. Kuchinsky on üle Londoni andnud hulgaliselt pisikesi kontserte, esindanud Eestit Ida-Euroopa dzässfestivalil ja alustanud koostööd Amy Winehousi kitarristi Robin Banerjeega, vahendasid ERR uudised.  "Ma kohtusin Annaga Ronny Scotti dzässiklubis, see on kuulus dzässiklubi siin Londonis. Ta läks lavale ja laulis ning see oli võrratu. Ma olin vaimustatud ta häälest. Tal on imeline hääl, mis on väga sarnane Adelele ja Amy Winehouse'ile. Aga ta hääles on ka temale isikupärane eriline kõla ja seetõttu ma kutsusin teda endaga kontserte andma," selgitas Banerjee. Ta lisas, et Anna jõuab kindlasti väga kaugele. Juba on noor lauljanna pärast Georg Otsa muusikakooli lõpetamist ja 2011. aastal Londonisse asumist haknud kokku panema ka enda plaati. "Tegelikult tuli plaaditegemise mõte mul pärast Ida-Euroopa festivali. Kuidagi tundus, et võiks teha projekti Eesti ja Inglismaa vahel ehk siis salvestada eestikeelseid lugusid Londonis inglise muusikutega," rääkis Kuchinsky. VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo