Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Eesti Instituudil koostöös kultuuri- ja välisministeeriumide ning kultuurivaldkonna partneritega on valminud uuendatud versioon Eesti kultuurisündmuste veebikalendrist http://kultuur.info Kalender on eesti ja inglise keeles ning see sisaldab nii üle Eesti toimuvate kultuurisündmuste infot kui ka infot eesti üritustest maailmas. Välismaal elavad eestlased on teretulnud ka enda korraldatud kultuuriüritusi kalendrisse lisama. Seda saab teha otse veebis  või ka Eesti Instituudi vahendusel.  Mida rohkem infot ja üritusi kalender sisaldab, seda atraktiivsem see kasutajate jaoks on. Väliseestlaste jaoks on veebikalender väärt allikaks, kust leida infot eesti kultuuriürituste toimumise kohta nende elukohariigis. Samuti võimaldab see eesti esinejatega ühendust võtta ja operatiivse tegutsemise korral ehk ka lisaesinemisi korraldada ja muidu ürituste toimumisele kaasa aidata. Palju infot ja kontaktandmeid väliseestlaste kohta leidub veebilehel: rahvuskaaslased.hm.ee (uus veebiaadress sel kevadel).   Aho Rebas  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo