Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Teisel veebruaril täitub 60 aastat, mil New Yorgi Eesti Naiskoori lauluhelid on lainetanud New Yorgis ja selle ümbruses, aga ka kaugemal, Canadas ja Eesti laulupidudel. Nagu tavakohane, tähistab koor oma tähtpäeva väiksemas ringis, seekord 3. veebruari harjutusõhtul kohvilauaga. Avalik tähistamine toimub 60. aastapäeva kontserdiga 13. märtsil 2010 – kuupäev, mida on soovitav aegsasti varuda osavõtuks.

60 aasta jooksul on NY Eesti Naiskoor kõlanud küll Beethoven Hallis, Fischer Hallis, Carnegie Recital Hallis, Carnegie Hallis, Merklin Hallis, CBS-i International Singers, Inc. seerias, Toronto Glen Gould Auditoriumis, New Yorgi Maailmanäitusel, rahvusvahelistel näitustel, Central Pargis, kõigil Eesti Vabariigi aastapäevade tähistamistel New Yorgis ja lugematuil eesti üritustel. On osaletud Balti laulupäevadel, Idaranniku Eesti Päevadel, Skandinaavia Pidustustel, kõigil ESTO’del, 1994. a. alates kõigil laulupidudel Eestis ja paljudel muudel nii naislauljate kui ühiskooride laulupäevadel ja rahvatantsupidustustel ning esinetud kirikukontsertidega ja iga-astaste koorikontsertidega.
Esimestest laulukoori rajajatest kuni tänaseni on naiskoori laul rõkanud rohkem kui 150 laulja suust, tegevliikmete ulatudes koori hiilgeajal viiekümnetesse – kahanedes-kasvades-kahanedes, kuni viimasel kümnendil on seisnud 20-25 piires ja alla selle.
Aime Andra

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo