Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

USA indie-levitaja Olive Films ostis Veiko Õunpuu mängufilmi „Püha Tõnu kiusamine“ müügiagendilt Level K filmi leviõigused USA ja Kanada territoo-riumile.
“Püha Tõnu kiusamise” müügiagendi Tine Klinti (Level K) sõnul on tal äärmiselt hea meel müüa filmi USA leviõigused Chicagos resideeruvale Olive Filmsile, mis on spetsialiseerunud võõrkeelsetele art-house filmidele ning USA indie filmidele ja klassikutele, otsides  „kunstipäraselt väljendatud ajatuid lugusid“.
Olive Filmsi juhi Farhad Ashadi sõnul on Õunpuu film suurepäraselt filmitud ja monteeritud kafkalik lugu heast ja kurjast, püüdmata sealjuures väga kindlapiiriliselt defineerida „hea“ ja „kurja“ olemust.
„Püha Tõnu kiusamine“ on esimene eesti film, mis valiti Sundance’i festivali programmi, lisaks osales film ka Rotterdami festivali VPRO Tiger Awards võistlusprogrammis ning oli Göteborgi festivali lõpufilm.
Praegu toimuval Euroopa filmiturul (European Film Market) on „Püha Tõnu kiusamisel“ kaks turulinastust. Teistest eesti filmidest on turulinastus ka Andrus Tuisu filmil „Pangarööv“ (tootja Filmivabrik) ja Vene-Eesti koostööfilmil „Phobos“ (eestipoolne tootja Taska Film).
EFSA

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo