Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

17545467 1289566997757941 8984410633187284841 o

Oma filmist “Ameerika suvi” räägivad NY Eesti Majas Rain Rannu ja Moonika Põdersalu. Foto: Siiri Lind

 

Tänavused Eesti Kultuuripäevad New Yorgis algasid filmiõhtuga New Yorgi Eesti Maja baaris. Näidati kahte eesti filmi - "Räägitakse, et tomatid armastavad rokkmuusikat" ja "Ameerika suvi". Peale esimest filmi vastasid küsimustele režissöör ja üks stsenaristidest Janno Jürgens ja teine stsenarist Anti Naulainen. Ka teise filmi tegijad, režissöör Rain Rannu ja Moonika Põdersalu olid kohal ja rääkisid, kuidas film sündis.

 

Eestist on kohal WAF koor, kes koos solistide Ott Leplandi, Liis Lemsalu ja Tanja Mihhailovaga annab kokku neli kontserti. WAF koori esituses jõuavad esmakordselt publiku ette lood Eestiteemalisest muusikalist "The Innocence". Muusikal, mis räägib kahe lapse elust läbi 40 aasta, kahe maailmasõja ning kolme kontinendi, on kirjutatud eestlase Alari Koeli ning Ameerika Broadway helilooja David Austini koostöös.

 

Eesti Kultuuripäevad New Yorgis toimuvad 5.-9. Aprillil 2017. Kultuuripäevade raames saab lisaks WAF koori, Ott Leplandi ja Tanja Mihhailovat ning La La Ladies’i kontsertidele näha linnateatri etendust "Kes kardab Virginia Woolfi", kuulata Heie Treieri, Priit Vesilinnu, Hannes Astoki, Piret Raua ning Kätlin Vainola loenguid.

 

"Oleme muusikali kooriosad kirjutanud spetsiaalselt WAF koorile, et neid esitada Eesti Kultuuripäevadel New Yorgis," selgitas muusikali helilooja David Austin.

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo