Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Vabariigi Haridusja Teadusministeerium ja Eesti Instituut kutsuvad kõiki välismaal eesti keele ja kultuuri õpetajaid Tartusse 8.-10. märtsil, et tähistada koos emakeelepäeva ja Eesti 100. sünnipäeva.

 

Neljapäeva, 8. märtsi õhtul toimub Tartus pidulik vastuvõtt.

 

Reedel ja laupäeval  külastame üht Tartu kooli, kus vaatame näidistunde, et tutvuda eesti keele õpetamisega ning õppida kolleegide kogemustest. Kohtume ka Tartu Ülikooli logopeedia õppejõududega, kes räägivad kakskeelsete laste keelelisest arengust ning jagavad nõuandeid nende keeleoskuse arendamiseks. Osana kultuuriprogrammist on kavas tutvumine Eesti Rahva Muuseumi  väljapanekutega.

 

Lisaks ametlikule programmile Tartus saavad soovijad pühapäeval, 12. märtsil osaleda kogemuste vahetamise ümarlauas Tallinna vähemusrahvuste seltside esindajatega ning külastada Ukraina Kultuurikeskust Tallinnas.

 

Kuna 2018. a toimuvad emakeelepäevad Eestis, ei toimu suvist väliseesti õpetajate koolitust. Emakeelepäevade sõidukulusid ei kaeta (ka mitte haridusprojektide toetusest), kuid osalejatele on tagatud majutus (2 ööd), toitlustus, koolitusprogramm, transport suunal Tallinn-Tartu ja Tartus kohapeal.

 

Lea Kreinin,

Eesti Instituudi välisõppe juht

ekkm.estinst.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo