Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Hiljuti ilmus GEG’i raamatu neljas ja kindlasti viimane trükk. Võrreldes eelmiste trükkidega on uus väljaanne paremini organiseeritud, sisaldab uusi elulugusid ja artikleid ning on nüüd korralikus raamatutaolises köites. 500-leheküljeline raamat sisaldab 220 õpilaste kui ka õpetajate elulugu ning rohkeid mustvalgeid ja värvilisi ülesvõtteid. Raamatu lõpposas on kõikide GEG’i õpilaste ja õpetajate nimestik koos trükkimise ajal teada olevate aadresside ja telefoninumbritega.

Kuna varasemate trükkide eesmärgiks oli endistele GEG’i õpilastele anda võimalus tutvuda oma koolikaaslaste käekäiguga ja tiivustada omavaheliste sidemete loomist, siis viimase väljaande tähtsaim otstarve on loodetavasti leida alaline koht raamatukogudes nii Eestis kui ka võõrsil, kust  ajaloohuvilised leiaksid  materjali GEG’i tähtsuse kohta eesti rahva hariduse ja kultuuri edendamisel II Maailmasõjale järgneval okupatsiooniajastul.
Raamatu hind koos saatekuluga on $35 USA’s, $45 Kanadas ja $57 ülemere maades. Tellimisi võtab vastu Eha Palm-Leis, 3455 Valley Street, Carlsbad, CA 92008. Kuna raamatu hind katab vaid trüki- ja saatekulusid, siis oleks teretulnud annetused raamatu saatmiseks raamatukogudele Eestis.
Jüri Tults

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo