Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Ilus traditsioon kinkida igale vastsündinud Eesti lapsele raamat „Pisike puu“ rändas Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva aastal ka välisriikidesse. 

 

„Pisikese puu“ raamatu sai kingituseks enam kui 500 välismaal sündinud Eesti last, kelle vanem pöördus lapse sünni rahvastikuregistrisse kandmiseks või dokumendi taotlemiseks Eesti välisesinduse poole. Kõige rohkem raamatuid jagati välja Eesti saatkondades Helsingis ja Londonis. 

 

„Eesti keele ja meele püsimiseks on vajalik, et iga huviline saaks lugeda häid Eesti raamatuid nii Tallinnas kui Londonis, nii Tartus kui New Yorgis, nii Narvas kui Helsingis. Seetõttu jätkame beebiraamatu „Pisike puu” kinkimist välismaal sündinud Eesti lastele ka peale juubeliaasta lõppemist, sest see aitab luua ja hoida nende sidet Eestiga,“ ütles kultuuriminister Indrek Saar.

 

„Pisike puu“ on Ott Arderi raamatu nimiluuletus. Raamatus on luuletusi ning jutte tuntud ja armastatud eesti lastekirjanikelt koos kunstnik Catherine Zaripi illustratsioonidega.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo