Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

49487649 1960959600873462 1240878315955290112 n

Paavo koos tütarde Lea ja Ingridiga oma 56. sünnipäeval.

 

30. detsembril tähistas Paavo Järvi koos oma laste ja Florida eestlastega oma 56. sünnipäeva Singer Islandil. 

 

Paavo Järvi on viimastel aastatel üks enim hinnatud dirigente maailmas, kes järgib ja kannab edasi oma isa, Neeme Järvi, koolkonna õpetuse põhialuseid. Paavo Järvit iseloomustavad nii eriline suhtlemisoskus orkestrantidega kui ka tema erakordne töövõimekus. Tema suhe muusikaga on toonud palju edu ja kuulsust maailmas. Järvide perele on alati olnud äärmiselt oluline tutvustada Eestimaad ja eesti muusikat erinevatel maailma lavadel.

 

Eelmise aasta augustis esines Paavo Järvi koos Eesti Festivaliorkestriga 5269 kohagaLondoni Royal Alberti saalis 42 Promsi festivalil, millele järgnes pea viie minutiline aplaus. Eesti Festivaliorkester loodi Pärnus ja alates 2011. aastast on Paavo igal suvel koos oma isa Neeme Järviga Pärnu Muusikafestivalil jagamas oma teadmisi noortele dirigentidele ja esinemas koos maailmataseme esinejatega.

 

Paavo 56. sünnnipäeval ei saanud kahjuks Järvide perekond oma iga-aastast traditsiooni – olla kõik koos - järgida, kuna isa Neeme Järvi esines Hiinas, Shanghais koos Elina Nechayevaga ja tema vend Kristjan Järvi esines Eestis, EV100 Spordiaasta tähed 2018 üritusel. 2019. aasta juulis on aga perekond Järvid jälle kõik koos Pärnu Muusikafestivalil kõrgetasemelist muusikat esitlemas.

 

Paul Vesterstein

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo