Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

"Õpetaja, ma sain alles videot vaadates aru, kuidas toimub kahe jalaga seinast äratõuge," vahendas ujumisõpetaja Maria Trei "Vikerhommikus" oma õpilase reageeringut e-ujumiskursuse õppevideole.


Möödunud aastal avatud Eesti Ujumisliidu e-ujumiskursus annab selgete ja lühikeste videotega samm-sammulise juhendi kõigile, kes soovivad ujuma õppida, ujumist õpetada või oma ujumisoskust arendada.


"Ujumisoskus on oskus vees ellu jääda ja hakkama saada olukorras, kus keegi vajab abi. Igaüks, kes õpib ujuma, teeb kingituse endale ja Eestile," ütles Trei ja lisas, et e-ujumiskursus on eriti hea raskesti seletatavate harjutuste ettenäitamiseks.


94 õppevideo juures on selgitused, soovitused ja kirjeldused. Sisu koostajad on harjutuste kehaasendeid kirjeldades lähtunud lastega töötamise kogemusest ja kasutanud mõisteid, millest õppijad kõige paremini aru saavad.


E-ujumiskursuse keskkonnas saavad oma ujumisoskust testida ka edasijõudnud.


https://ujumiskursus.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo