Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Rahvusvahelise Suusaliidu (FIS) Seefeldi dopinguskandaali juhtumite lühikokkuvõtetest selgus, et veredopingut kasutanud Andreas Veerpalu ja Karel Tammjärv tarvitasid ka kasvuhormooni.


Andreas Veerpalu (olümpiavõitja Andrus Veeralu poeg) tunnistas, et temalt võeti vahemikus 2017–19 korduvalt verd, mis pandi hiljem tema organismi tagasi. Lisaks tuvastas uurimine, et ta tarvitas kasvuhormooni, vahendab Õhtuleht.


Karel Tammjärv tarvitas lisaks veredopingule samuti kasvuhormooni. Tammjärve ja Andreas Veerpalu tulemused on tühistatud alates 2017. aasta 22. veebruarist.


Ühtlasi on lõplikud Andreas Veerpalu, Karel Tammjärve, Algo Kärbi ja treener Mati Alaveri suusatamise juures tegutsemise keelud, sest keegi eelnimetatutest otsust ei apelleerinud.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo