Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

saluri

Foto: vikipeedia

 

Aastaid Eesti mitmevõistluse tipptegijate sekka kuulunud Karl Robert Salurit on viimastel hooaegadel tabanud tagasilöögid. Seetõttu otsustas ta juba 26-aastasena sportlastee pooleli jätta ja otsida oma teed mõnes teises eluvaldkonnas.


"Enda jaoks pole ma kunagi tippsportlane olnudki. Võib-olla ainus, mida kunagi kahetsen, ongi see, et ei saanud proovida elu, kus teen ainult sporti. Mul on pidevalt olnud kõrval kool, sellest aastast aga töö," rääkis 26-aastane Saluri Postimehele.


"Nüüd pole sportimine enam kindlasti võimalik, sest see ei too mulle sentigi sisse," rääkis Saluri, kelle sportlaskarjääri on seganud mitmed vigastused.


Saluri sai bakalaureuse Georgia ülikoolis toiduturunduse erialal ning magistrikraadi eelmisel detsembril põllumajanduse äri alal.

 

Saluri enda sõnul kaalub ta tulevikus isegi enda restorani avamist, kus pakutaks tervislikumat toitu. Esialgu töötab ta firmas Southern Organics ning kriisi ajal on ametis ka toidukullerina.


Lähim plaan on Saluril leida suve hakul tööd oma ülikoolis kergejõustikutreenerina, tal on enda sõnul hea silm talentide avastamiseks ning soov teisi aidata.


8000 punkti piiri ületas Saluri 2016. aastal 22-aastasena. Eestit Euroopa meistrivõistlustel, maailmameistrivõistlustel ja olümpiamängudel esindanud kümnevõistleja isiklikuks rekordiks on 2018. aastal saavutatud 8137 punkti, mis on Eesti kõigi aegade 11. tulemus.

 

VES/PM/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo