Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

X-Mängudel Aspenis kolm medalit võitnud Kelly Sildaru on nüüd jõudnud Park Citysse, kus ootavad ees maailmameistrivõistlused. 

 

Aspenist sai Kelly kaasa täiskomplekti medaleid: kuldmedali pargisõidus, hõbemedali rennisõidus ja pronksmedali big air hüpetes. "Ma arvasin, et isegi, kui see võimalik on, siis see on väga-väga raske. Aga õnneks sain sellega hakkama," lausus Sildaru senise saagi kohta ERR saatele Ringvaade. 

 

16-aastane Kelly Sildaru alustas tänavusi X-Mänge hõbemedaliga rennisõidus ja võitis seejärel enda trumpalal pargisõidus rekordilise 99-punktiga kuldmedali. Ühtekokku on ta nüüd X-Mängudelt võitnud seitse medalit, neist kaks – mõlemad hõbedased – on ta võitnud Big Airis. Suured võidud Big Airis Sildarul seni veel puuduvad.

 

Kõige rohkem pälvis tähelepanu pargivõistlus, kus esikoht tuli kõigi aegade rekordiga 99,000 punkti. "Mulle endale tundus, et kolmas run on parem kui esimesed kaks, aga ma ei osanud arvata, et nii palju parem," ütles Sildaru. "Mul tuli endal ka pisar silma, sest see tuli nii ootamatult."

 

Sildaru puhul on kiidetud tema head närvikava. "Üritangi kogu aeg anda endast parima. Kui lähebki mõni hüpe valesti, siis järgmisel sõidul üritan seda parandada," selgitas freestyle suusataja ise.

 

VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo