Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Hundud ja skaudid NY eesti skautlipkonnast “Viiking” organiseerisid laupäeval, 18. mail NY Eesti Majas oma tegevuse toetuseks tuluürituse. Poisid müüsid suupisteid ja jooke ning näitasid publikule eesti klassikat, Oskar Lutsu Kevadet. Hundujuht Siim Vanaselja tänab kõiki tulijaid ja toetajaid ning poisid ootavad põnevusega suvetegevust! Hundu Viggo soovitab ka teistele seda filmi vaadata. 

Minu arust oli Kevade väga naljakas film. Mulle meeldis, et filmis oli palju tegelasi ja iga tegelane oli oma moodi huvitav. Minu lemmik oli Tõnisson, kes on tugev ja andis sakstele peksa, kui nad tema hoovi peale tulid. Tõnisson lasi ka saksade parve vee alla, millest sai nalja, aga ka palju pahandust. Mina soovitan seda filmi teistelegi vaadata.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo