Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Andrew

Foto: Andrew (keskel halli pusaga) aitab Chicago eestlastel üles panna hiiglaslikku rändnäitust Eesti kohta Chicago kesklinna südames. Näitus on üleval 1.- 5. juuni 2019 Richard J. Daley Center Plazal. Täpsem info näituse kohta Eesti Kultuuriseltsi Chicagos veebilehel: estoniansinchicago.com

0 1Kuigi ma pole Eestis sündinud, olen seal käinud palju kordi ja ma armastan oma sealset perekonda ning mulle meeldib neid külastada.

 

Mul on nii hea meel, et ma olen üks nendest inimestest, kes esindavad Eestit. Kui suure linna keskel on suur ja ainulaadne näitus, mis on pühendatud Eestile, siis olen kindel, et kümned või isegi sajad tuhanded inimesed õpivad tundma meie väikest riiki ja on teadlikumad sellest siis.

 

Ma olen selle näituse ülespanekust nii põnevil, et vaevu suudan seda uskuda, selle mõju tajuda.

 

Kutsuge sõbrad kaasa ja tulge sel nädalavahetusel külastama näitust “Masters of our Own Homes: Estonia at 100”, mida Andrew aitab püstitada Chicagos,  1.- 5. juuni, Daley Center Plaza.

 

Andrew Koren, 15.a.,
Chicagost

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo